Levitra zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena blokuje dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie ceny kuracji, co umożliwia także osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich barwą oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się działania niepożądane są jednakowe we wszystkich lekach, skuteczność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie web

Otagowany , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.